MODA ŚLUBNA DLA PANÓW
Wymarzony garnitur lub smoking

Obecnie Pan Młody może poruszać się po dużo szerszej gamie kolorystycznej niż tylko czerń
i odcienie szarości. Bardzo modne są także granaty, a nawet jaskrawo-chabrowe błękity.
Panowie, którzy wolą bardziej stonowane wersje garniturów mogą przemycić barwy do stylizacji
w dodatkach. Ciekawa mucha, krawat w niebanalnym wzorze – takie elementy sprawią,
że ślubny strój będzie się wyróżniał.

MODA ŚLUBNA DLA PANÓW
Wymarzony garnitur lub smoking

Obecnie Pan Młody może poruszać się po dużo szerszej gamie kolorystycznej niż tylko czerń i odcienie szarości. Bardzo modne są także granaty, a nawet jaskrawo-chabrowe błękity. Panowie, którzy wolą bardziej stonowane wersje garniturów mogą przemycić barwy do stylizacji w dodatkach. Ciekawa mucha, krawat w niebanalnym wzorze – takie elementy sprawią, że ślubny strój będzie się wyróżniał.

Konsultacje
Zapraszamy do naszych salonów!

Panu Młodemu będzie towarzyszyć osoba, która doradzi i pomoże wybrać najlepiej pasujący garnitur lub smoking. Jest to niezmiernie istotne, ponieważ na plecach nie powinny występować żadne marszczenia, co może stwierdzić dobry doradca. Podczas zakupu, warto przymierzyć kilka marynarek, aby wiedzieć w jakim modelu i kroju czujemy się najlepiej. Umów się na przymiarkę.

KONSULTACJE
Zapraszamy do naszych salonów!

Panu Młodemu będzie towarzyszyć osoba, która doradzi i pomoże wybrać najlepiej pasujący garnitur lub smoking. Jest to niezmiernie istotne, ponieważ na plecach nie powinny występować żadne marszczenia, co może stwierdzić dobry doradca. Podczas zakupu, warto przymierzyć kilka marynarek, aby wiedzieć w jakim modelu i kroju czujemy się najlepiej.
Umów się na przymiarkę.

Garnitur czy Smoking do ślubu?

Garnitur jedno lub dwurzędowy, zapinany wysoko lub nisko, to bezpieczna i ponadczasowa forma. Jego zaletą staje się to, że Panowie mogą go założyć ponownie na wiele innych okazji. Do garnituru możemy dołożyć kamizelkę z ozdobnym fularem. Kolor garnituru powinien być dopasowany do sukni ślubnej. Jeżeli suknia ślubna jest w kolorze bieli, kolor garnituru powinien być czarny, szary lub stalowy. Przy sukniach w kolorze ecru czy pastelowych, lepiej zdecydować się na delikatniejszy kolor – np. brąz.

Smoking wyróżnia się białą koszulą z łamanym kołnierzem, oraz pasem i muchą. Marynarka ma klapy z jedwabiu lub atłasu, a na spodniach wzdłuż szwu pojawia się lamówka.  Kolor pasa i muchy współgra ze sobą. Czarny jest klasycznym kolorem smokingu. Dodatkami powinny być czarne spinki do mankietów, zegarek na czarnym pasku oraz biała chusteczka. Buty do smokingu powinny być czarne i gładkie, najlepiej lakierki.